אביזרים וציוד

כל מה שצריך לבריכה שלכם​

אם יש לכם בריכת שחייה פרטית, אתם בוודאי רוצים ליהנות ממנה ולהפיק ממנה את המיטב. על מנת שתוכלו לשמור על ניקיון ותחזוקת הבריכה הפרטית, אתם זקוקים לאביזרים שונים. אביזרים לבריכה יכולים לסייע לכם בשמירה על הניקיון ועבודות התחזוקה השוטפות, וכך תוכלו להבטיח כי הבריכה תמיד תעמוד לרשותכם כאשר היא נקייה ומוכנה לשימוש.

אביזרים לבריכה הפרטית הם עוד הוצאה שיש לקחת בחשבון. ולכן אנו מביאים לכם את מיטב הספקים נגישים במקום אחד. כך אנו משכללים את התחרות ומציעים לכם אביזרים לבריכה באיכות גבוהה ומחירים תחרותיים.

כאשר מדברים על אביזרים לבריכה, ישנם אביזרים שהם פשוט חובה, כמו למשל אביזרי ניקיון לבריכה ומשאבות חיוניות לתפעול השוטף. אך ישנם גם אביזרים שאינם נחשבים לחיוניים, אך יכולים לספק לכם ערך מוסף וחוויה. כאן תוכלו למצוא את הכל – ממוצרי פי וי סי PVC, מסנני חול, ועד מערכו חימום וכיסויי בריכה חשמליים.

התקנת כל סוגי הכיסויים

כיסויי בריכה חשמליים הם תוספת מעולה מעולה לבריכה הפרטית שלכם. באמצעות כיסויי בריכה ניתן לשמור על ניקיון הבריכה שהיא לא בשימוש, ולמנוע את אידוי המים. והם אפילו תורמים לבטיחות. השקעה בכיסויי בריכה חשמליים תאפשר לכם לחסוך זמן וכסף. הבריכה תהיה נקייה מעלים, דבר שיכול להיות מציק מאוד בחורף ובעונות המעבר. וגם תוכלו למנוע את אידוי המים ולחסוך בהוצאות המים.
כאן תוכלו למצוא מתקיני כיסויים לבריכה המסוגלים להעניק פתרון יעיל ואסתטי לכל סוגי הבריכות, ובכל גודל. ישנם סוגים שונים, כיסויי תריס, כיסוים ידניים, כיסויים חשמליים ועוד.

מערכות חימום לבריכה

מערכות חימום לבריכה הן אינן חובה, אך הן מעניקות הרבה ערך מוסף. בזכות מערכות חימום לבריכה תוכלו ליהנות מברכיית השחייה הפרטית שלכם 365 יום בשנה. כך תוכלו ליהנות מטמפרטורה נעימה במים גם בעונת המעבר ואפילו בחורף. מערכות החימום מאפשרות לכם לנצל את ההשקעה שלכם בצורה מלאה.
כאן תוכלו למצוא מבחר סוגים של מערכות חימום, לכל גודל של בריכה. מערכות חימום בעלות יעילות אנרגטית ותואמות לכל התקנים.

מפלי נירוסטה לבריכה

תחת קטגוריית אביזרים לבריכות תוכלו למצוא גם מפלי נירסוטה לבריכה, אלמנט עיצובי הזוכה לפופולריות רבה בימינו. מפלי נירוסטה מעניקים לכם עיצוב, אווירה וחוויה, ומומלץ מאוד לשלב אותם בבריכה.
זהו עוד אלמנט עיצובי המוסיף לנראות של בריכת השחייה. זרם המים גם יוצר תחושה נעימה של זרימת מים וטבע, ומשרה אווירה נעימה על כל החצר. ובכלל, לפעמים זה נעים לעמוד תחת מפל המים ולתת לזרם לעסות לכם את הצוואר בצורה הטבעית ביותר.

מבחר אביזרים לבריכה

על מנת ליהנות מבריכת השחייה שלכם ולתת מענה לכל צורכי הניקיון והתחזוקה השוטפת יש צורך במגוון אביזרים. כאן תוכלו למצוא את מיטב הספקים לכל ציוד הניקיון, החומרים הכימיים, חלקי החילוף והאביזרים המשלימים שלהם אתם עשויים להזדקק :
– רובוטים לניקוי הבריכה. מבחר סוגים של רובוטים אוטומטיים לניקוי הבריכה.
– משאבות מסוגים שונים (משאבות חול, משאבות מים טבולות ועוד).
– מערכות מלח ובקרים מסוגים שונים. אלקטרודות ושקי מלח לבריכה.
– מסנני חול בהספקים שונים.
– אביזרי ניקיון לבריכה. מבחר אביזרים לבריכה הכוללים רשתות, מוט טלסקופי, שואב לניקוי בריכה ועוד.
– מוצרי פי וי סי – מוצרי PVC לבריכה הכוללים מצופי כלור, סקימרים, צינורות ועוד.
– סולמות לבריכה – מבחר סולמות נירוסטה לבריכה, בכל צורה וגודל לצורך כניסה ויציאה נוחה ובטוחה.
– פנסי לד – פנסי LED לבריכת שחייה. מבחר פנסים לבריכת השחייה, עמידים למים, בטיחותיים וחסכוניים בחשמל.

פרדייס פול, הבית שלכם עבור אביזרים לבריכה

כאן תוכלו למצוא את מיטב היצרנים והספקים המציעים לכם ציוד מקצועי ושירות מעולה.