בניית בריכות

בונים לך בריכה

בניית בריכות שחייה פרטיות הפכה לדבר פופולרי מאוד בקרב בעלי בתים צמודי קרקע. תוספת הבריכה מהווה שדרוג משמעותי לאיכות החיים ותרבות הפנאי. היא מאפשרת לדיירי הבית ליהנות מפעילות ספורטיבית מהנה באווירה אקסקלוסיבית ואף מעלה את ערך הדירה.
הקמת בריכת שחייה היא חלום עבור רבים. מדובר בהשקעה כספית גדולה, ולכן חשוב להפקיד את המשימה בידי אנשי המקצוע המתאימים. יש צורך בתכנון הכולל מענה להיבטים הנדסיים, אך אלו אינם מנותקים מהיבטים אסתטיים והתשלבות הבריכה באדריכלות הבית והחצר.
לאחר השלב התכנוני וחישוב העלויות, יש לעבור לשלב המעשי של הקמת הבריכה. שלב הדורש עבודות עפר, יציקות בטון (או פתרונות אחרים בהתאם לסוג הבריכה). זוהי עבודה הדורשת חומרי גלם מקצועיים, פתרונות איטום והקפדה על תהליכי בנייה ותקנים.
היבט נוסף של הקמת בריכות שחייה הוא חדר הבקרה הכולל משאבות ומערכות חשמליות, וגם כאן נדרשת עבודה מקצועית של אנשי מקצוע.
חשוב מאוד שבטרם הקמת הבריכה תהיה תכנית ברורה הכוללת עלויות הקמה והערכה של עלויות התחזקה.

כל סוגי הבריכות והעיצובים

בטרם מתחילים להכין תכנית להקמת בריכת שחייה ביתית, יש לאפיין את הבריכה שבה מעוניינים. יש כאן שיקולים הקשורים לשטח, תקציב, תשתיות והעדפות אישיות.
המטרה היא להקים בריכה העונה על הצרכים של הלקוח ותואמת לסגנון העיצובי של הבית. ישנן אפשרויות שונות של סגנונות, גדלים, צבעים ועיצובים. נקודת ההתחלה צריכה להיות פגישה בין הלקוח, רצוי בביתו על מנת שניתן יהיה להתרשם ולבצע מדידות. מתכנני הבריכה יוכלו לבחון את הצרכים השונים ולדון עם הלקוח במבחר האפשרויות על מנת לגבש קונספט להקמת הבריכה.

סוגי הבריכות שאפשר לקחת בחשבון

בריכה עילית – בריכת שחיה עילית היא בריכה המונחת על פני הקרקע, או מותקנת בצורה חלקית בתור הקרקע. בדרך כלל מדובר בברכת עץ, והיא יכולה להגיע בצורות וגדלים שונים. היתרון של הקמת בריכה מעל הקרקע הוא העלויות הנמוכות וזמן ההקמה המהיר. בריכה מסוג זה נחשבת למבנה ארעי, דבר החוסך את הצורך בהיתרי בנייה ומאפשר לחסוך גם בהליכים בירוקרטיים. ברכת שחייה עילית מאפשרת לכם ליהנות מפתרון זול. ניתן אפילו לפרק אותה במקרה של מעבר דירה.

בריכה מתועשת – זהו הפתרון הזול ביותר, בריכה מוכנה המגיעה מהמפעל ועשויה משלד פוליאתילן בציפוי יריעות PVC אותן יש להחליף אחת לכמה שנים. הקמת בריכה שכזו דורשת הכנת משטח בטון עליו מציבים את הבריכה. ניתן לסיים את הפרויקט תוך מספר ימים. החיסרון של בריכה מסוג זה הוא שהיא אינה אסתטית כמו סוגים אחרים של בריכות.

בריכת בטון – זוהי אמנם האפשרות היקרה ביותר, אך זוהי הבריכה המקצועית ביותר. בריכה מסוג זה מוטמנת בתוך הקרקע, וכך יכולה להתאים בצורה טובה יותר לעיצוב הגינה. זמן ההקמה של ברכת שחייה מבטון נמשך יותר מבריכות אחרות מכיוון שיש צורך בחפירה, הכנת תשתיות ויציקת בטון. בריכות אלו ניתן לצפות באריחי קרמיקה, פסיפס או אפשרויות שונות בהתאם לצרכים העיצוביים. הקמה של בריכה מסוג זה תימשך כמה חודשים, אך היא תתרום באופן משמעותי לעליית ערך הנכס.

בריכות שחיה במחירים אטרקטיביים

כאן באתר תוכלו למצוא את מיטב הספקים בתחום. זהו מקום בו תוכלו לקבל שירות מקצועי ממיטב מתקיני בריכות שחייה מנוסים. האתר מקשר ביניכם לבין עשרות בעלי מקצוע, ומאפשר לכם להגדיל את מספר האפשרויות ולהוזיל עלויות.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנשי המקצוע ייצרו אתכם קשר, יציעו רעיונות ויגישו לכם הצעות מחיר משתלמות לבריכת שחיית פרטית משלכם. בריכה אשר תשתלב בגינה ותאפשר לכם ליהנות מנוחות ואיכות חיים.