תחזוקת בריכות

מתחזקים את הבריכה שלכם

ברכת שחייה פרטית מאפשרת לכם ליהנות מפעילות פנאי נהדרת. אתם יכולים לארח חברים ומשפחה בימי הקיץ, לעסוק בפעילות ספורטיבית וליהנות מאווירה טובה. אך על מנת שתיהנו מבריכת השחייה חשוב להקפיד על תחזוקת בריכות.

כאן תוכלו למצוא מבחר אנשי מקצוע מנוסים בתחזוקת בריכות. אנשי המקצוע אשר יבטיחו לכם כי כל יום תוכלו ליהנות מברכיה נקייה וראויה לשימוש, ללא סכנות וללא מפגעים אסתטיים.

מדוע חשוב לתחזק את הבריכה

תחזוקת בריכות שחייה היא דבר חשוב מאוד ויש לה השלכות בטיחותיות. כאשר מדובר בבריכות שחייה ציבוריות אתם יכולים להיות שקטים מכיוון שאתם יודעים כי הן נמצאות תחת פיקוח משרד הבריאות, ואי הקפדה על תקנים של ניקיון ובריאות הציבור יביאו לסגירת הבריכה. אך כאשר מדובר בבריכת שחייה פרטית, היא אינה נתונה לפיקוח משרד הבריאות. המשמעות של זה היא שעליכם חלה האחריות האישית לטפל בבריכה על מנת לשמור על הבריאות שלכם, בני משפחתכם וכל אורח שתזמינו ליהנות בבריכת השחייה.

אחת הסכנות הגדולות בבריכות שחייה היא איכות המים. המים יכולים להיות סביבה בה מתפתחות בקטריות שונות, אשר יכולות להגיע בקלות לגוף האדם. מים לא נקיים הם סביבה מסוכנת הגורמת למחלות קשות. על מנת לשמור על מים נקיים מבקטריות ומזהמים יש להשתמש בחומרים כימיים, כמו כלור ואחרים. אך גם חומרים אלו עשויים להיות מסוכנים! שימוש בכלור וחומרים כימיים דורש הקפדה על כמויות מדודות, בהתאם לנפח המים, ועל פי התקנים הקיימים.
שירות תחזוקת בריכות מקצועי יבטיח לכם מים נקיים ובטוחים לשחייה.

מה כוללת תחזוקת בריכות

תחזוקת בריכות מקצועית שמה דגשים על כמה דברים :
1. ניקיון המים מעלים ומזהמים חיצוניים – באופן טבעי הרוח יכולה להביא לברכת השחייה שלכם עלים יבשים, נוצות של ציפורים ומזהמים אחרים. זוהי פעולת הניקיון הבסיסית ביותר, ונהוג להחזיק רשת על מנת שתוכלו לתת מענה מיידי לבעיות אלו.
2. ניקיון משטחים – חשוב לנקות את הקירות ואת תחתית הבריכה, כולל הסולם, המדרגות והסביבה ההיקפית של הבריכה. זה לא רק מסיבות אסתטיות, זה גם יסייע למנוע החלקה בסביבת הבריכה.
3. ניקיון מסננים ומשאבות – לכל בריכה ישנו חדר מכונות הכולל משאבות, מסננים וסקימרים. גם ציוד זה דורש תחזוקה ויש צורך בידע מקצועי. אלו הן מערכות חשמליות וההתעסקות בהן עלולה להיות מסוכנת למי שאינו מיומן בתחזוקת בריכה.
4. איכות המים – יש צורך לעבוד עם חומרים כימיים שונים על מנת לחטא את המים ולדאוג לרמת החומציות הנכונה, קשיות המים ואלקליניות. מלבד שמירה על איכות המים באופן סדיר, ישנה גם תחזוקה תקופתית בה משתמשים בחומרים בריכוזים גבוהים.
שימו לב כי ישנן בריכות מסוגים שונים, וכל בריכת שחייה נזקקת לפתרונות תחזוקה המתאימים עבורה.

תחזוקת בריכות רק אצל המקצוענים

רוב בעלי הבריכות מעדיפים להשאיר את תחזוקת הבריכה בידי המקצוענים, או לפחות את חלקה העיקרי.
זהו בוודאי לא דבר שתרצו לזלזל בו. תחזוקה לקויה של הבריכה יכולה לגרום למים עכורים ומזוהמים, והדבר מסכן את הבריאות של הרוחצים בבריכה.
כמו כן אחזקה לקויה של הציוד והמשאבות יכולה להביא לבלאי מואץ ותקלות.
שירות תחזוקת בריכות מקצועי מאפשר לכם גם ליהנות מבריכה נקייה ובטוחה לשימוש בכל עת, וגם חוסך מכם זמן התעסקות בתחזקה וניקיון הבריכה.

זקוקים לאנשי מקצוע לצורך תחזוקת בריכות?

הגעתם אל המקום הנכון. כאן ניתן למצוא אנשי מקצוע לצורך ביצוע כל עבודות התחזוקה השוטפות והתקופתיות לכל סוגי הבריכות.
שירות שיעניק לכם נוחות, ובטיחות. כך תוכלו ליהנות מבריכת השחייה בצורה הטובה ביותר.