תכנון בריכות

מתכננים עבורכם

דמיינו את החיים שלכם עם בריכת שחייה פרטית. אתם יכולים להתחיל את היום בשחייה מרעננת, להמריץ את מחזור הדם ולהתחיל את היום באנרגיות חיוביות. זהו מקום לפעילות ספורטיבית ומשחקים של הילדים וכל המשפחה. בריכה פרטית תאפשר לכם ליהנות מחוויית השחייה בזמינות מלאה, מתי שנוח לכם. זהו שינוי משמעותי ועליית מדרגה באיכות החיים שלכם. אך לפני הכל, יש להתחיל בתכנון הבריכה.

לצורך תכנון בריכות שחייה מומלץ ליצור קשר עם מתקיני בריכות מקצועיים ולקבוע איתם פגישה. רצוי לערוך את הפגישה אצלכם בבית, שם הם יוכלו להתרשם מתנאי השטח, הסביבה העיצובית והמקום הפנוי העומד לרשותכם. הם יכולו להציע לכם הצעות לסוגים שונים של בריכות שחייה, בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם.
עלות של תכנון והקמת בריכה שחייה יכולה להתחיל בכמה אלפי שקלים עבור בריכות מתועשות, ולהסתיים במאתיים אלף שקל לברכת בטון. ובתוך טווח המחירים הזה ישנן אפשרויות רבות, לכל אפשרות היתרונות והחסרונות שלה.
לאחר שאופיינה הבריכה, ניתן להתחיל בתכנון ממעשי בהתאם לסוג הבריכה שבה אתם מעוניינים.

מאפיינים בתכנון בריכות שחייה

בטרם השלב התכנוני יש לאפיין היטב את הבריכה שבה מעוניינים. לא מדובר אך ורק בסוג הבריכה, הגודל והמיקום שלה בגינה, ישנם עוד פרטים נוספים שצריך לחשוב עליהם.
עומק הבריכה – אחד המשתנים החשובים הוא עומק הבריכה, דבר הנקבע לפי הצרכים שלכם ויתכן גם כי יושפע מאילוצים הנדסיים ועלויות. ניתן לבנות בריכות בעומק אחיד, בעומק משתנה בצורה מדורגת או באמצעות שיפוע.
צורת הבריכה – ניתן לבנות בריכות שחייה בצורות שונות. הצורות הסטנדרטיות הן בריכות מרובעות או בריכות עגולות, אך כמובן שניתן לבנות בריכה בהתאמה אישית בכל צורה שתרצו.
תאורה – תאורה לבריכה מוסיפה המון. התאורה משפיעה גם על הנראות והאסתטיקה של הבריכה, וגם על השימוש בבריכה בשעות החשיכה.
תכנון מים – ברכת שחייה דורשת כמות גדולה של מים, יש לתכנן את כל מערכת המים למילוי וניקוז הבריכה. כמו גם המערכות לטיהור המים.
מראה הבריכה וסביבת הבריכה – מראה הבריכה הוא שיקול חשוב בתכנון הבריכה. הוא משפיע על בחירת החומרים והצבעים, למשל הצבעים של אריחי הקרמיקה. תכנון בריכות שחייה צריך לקחת בחשבון לא רק את הבריכה, אלא את כל הסביבה ההיקפית.
בטיחות – תכנון בריכות שחייה חייב לשים דגש מרכזי גם על כל נושאי הבטיחות. יש לדאוג לסביבה בטוחה, ממניעת החלקה בסביבת הבריכה ועד בטיחות בחשמל ובטיחות בשימוש בחומרים כימיים.

תכנון בריכות שחייה פרטיות

תכנון בריכות שחייה פרטיות חייב לקחת בחשבון את כל הפרטים.
בהתאם לסוג הבריכה שבה בחרתם יש לתכנן את עבודות החפירה, צנרת המים, הניקוז, חדר המשאבות וכל המראה העיצובי של הבריכה ושפת הבריכה.
על מנת ליהנות מתוצאות טובות ובריכה בעלת עמידות לשנים ארוכות, חשוב לעשות הכל בצורה מקצועית. זוהי עבודה לאנשי מקצוע המשלבים מהנדסים, מומחי איטום, חשמלאים וטכנאים. תכנון טוב ומדויק יבטיח כי תקבלו את התוצאות הרצויות.

לאחר התכנון תוכלו גם לקבל הצעת מחיר מדויקת, בהתאם למאפייני הבריכה והמפרט שנקבע עבורה.
ולאחר שתקבלו תכנית המוצאת חן בעיניכם, ניתן להתחיל בעבודות הקמת הבריכה.

תכנון בריכות שחייה מתחיל כאן

תכנון נכון ומקצועי הוא שלב קריטי בדרך להגשמת החלום לברכת שחייה פרטית. כאן תוכלו למצוא מאגר של אנשי מקצוע מומלצים המביאים איתם את הניסיון והידע הדרוש להקמת בריכה פרטית. באמצעות האתר תוכלו לקבל סיוע ממבחר אנשי מקצוע בעלי ניסיון בהקמת כל סוגי בריכות השחייה, מהקטנות והזולות, ועד בריכות גדולות ויקרות.

אנשי המקצוע שכאן מעניקים מענה לכל שלבי התכנון ומאפשרים לכל אחד לקבל פתרון בהתאמה אישית.